1

Nazywam się Barbara Grzelak-Wężowska.

Moja przygoda z brafittingiem rozpoczęła się w 2000 roku, gdy mieszkałam w Londynie. To tam rozpoczął się ruch brafittingowy, który ruszył na cały świat – w tym do Polski.
Jako zawodowa brafitterka pracuję prowadząc swój biznes od 2010 roku.

Jestem ekspertem w dziedzinie brafittingu dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji i wielu specjalistycznym szkoleniom, po ukończeniu których otrzymałam certyfikaty.
Już drugą kadencję mam zaszczyt być Prezesem Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu zrzeszającego tylko profesjonalne brafitterki. Strona stowarzyszenia

Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i seminariach zajmujących się tematyką brafittingu, dbania o kobiece piersi i najnowszych trendów mody w branży bieliźnianej.

 

2

 

„Ogród Zmysłów u Brafitterki” to salon z damską bielizną w Stargardzie, zajmujący się perfekcyjnym dopasowywaniem biustonoszy. To jedyny sklep w województwie zachodniopomorskim rekomendowany przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu.

U mnie można kupić wszystkie modele, które zdobyły tytuł „Brylant wśród Biustonoszy” przyznawany każdego roku przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu.

Banner

W ofercie mam najlepsze konstrukcje staników, w tym również nominowane do nagrody Brafittingowy Bestseller Roku.

 

80% Kobiet nosi źle dobrany biustonosz.

Zapraszam do salonu „Ogród Zmysłów u Brafitterki” na bezpłatną konsultację, w trakcie której pomogę dobrać właściwy rozmiar i konstrukcję biustonosza indywidualnie do rodzaju sylwetki i typu piersi.

Nie obawiaj się Covida-19, w naszym salonie bielizna jest dezynfekowana lampą UV-C po każdej Klientce (taką jaka jest używana w szpitalach).